TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Sıla Turizm Seyahat Acentası

Adı / Ünvanı : Sıla Turizm Seyahat Acentası 

Web Adresi : http://www.silatur.com.tr 
Hit : 4651 
Kısa Açıklama : Sıla Turizm Seyahat Acentası - Hoş Geldiniz! - Kutsal topraklara yapacağınız seyahatlerinizde, yurtiçi ve yurtdışı turlarınızda kaliteli ve güvenilir ...  
New Page 2

Detaylı Bilgi :

Sıla Turizm , 1996 Yılından beri profesyonel kadrosu ile turizm sektöründe servis vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizle ilgili vize alımından her türlü ulaşım yolunda bilet alımına kadar tüm işlemler; Gideceğiniz yerde seçiminize ve önereceğiniz bütçeye uygun konaklama,araç, helikopter kiralama olanağı ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edipsize eşyalarınızı toplayıp havaalanına gitmek kalıncaya kadar sizinle birliktedir.

Dünya küçülüyor… Yurtiçinde ya da yurtdışında gerek ekonomik gerek sektörel gelişmeleri izlemek, bunları bayiler ve çalışanlarla paylaşmak işin vazgeçilmez bir parçası. Aynı zamanda önemli bir motivasyon aracı,  Sıla tur firma imajınızı sağlamlaştıracak eğlenceli etkinlikler, animasyonlar, ödül/hatıra plaketleri, seminer, kongre konferans, şirket yemekleri/geziler, ulaşımdan animasyona çevre düzeninden basılı malzemeye kadar bütün organizasyonu üstlenir.

Sıla Tur, Kutsal topraklara gerçekleştirdiği Hac ve Umre seferleriyle binlerce misafirine hizmet vermiştir. Uluslararası Lisan okullarıyla sürdürdüğü ortak çalışmalarla Amerika, Avustralya, İngiltere ve  İsviçre gibi ülkelerde eğitim ağırlıklı programlar hazırlamaktadır. 

Ve Biz...

İşimizi çok seviyoruz. Amatör ruhumuz yitirmeden, her yeni işe, yepyeni bir heyecanla başlayıp,  profesyonelce bitirmek temel prensibimiz. Vereceğimiz servisle, Yoğun tempolu çalışma yaşamınızda yaratacağınız özgür alanların sizin için önemli olduğunun ve kusursuz bir organizasyonun şirketinize sağlayacağı artı değerlerin bilincindeyiz.

Ve biz; deneyimlerimiz, olanaklarımız, Zamanımız ve heyecanımızla her zaman yanınızdayız.

Saygılarımızla

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Akdeniz Cd. No:6 Fatih/İstanbul

il : İstanbul - Fatih
Telefon : 0 216 631 57 58
Fax : 0 216 534 73 43
Sıla Turizm Seyahat Acentası,  19.02.2006 13:43:35   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Seyahat Acentaları diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası