TurizmIndex.com

 Ana sayfaYenilerOtel / Pansiyon EkleBize UlaşınAçılış Sayfası YapFavorilere Ekle  

Doris Turizm Seyahat Dış Tic. Paz. A.Ş.

Adı / Ünvanı : Doris Turizm Seyahat Dış Tic. Paz. A.Ş. 

Web Adresi : http://www.tatildunyamiz.com 
Hit : 8717 
Kısa Açıklama : Tüm Türkiye genelinde online otel ve tatil imkanlarını,en ekonomik ve kaliteli hizmetimizle sunmaktayız.Oturduğunuz yerden bir telefon açarak uçak biletini ve hayalinizdeki tatili ekonomik şekilde sunalım. 
New Page 2

Detaylı Bilgi :

        Ticari tecrübeleri 1990 yılında başlayan firmamız ortaklarının Turizm sektöründe farklılığını ortaya koymak ve bu alanda marka olmak için Ekim 2007 yılında DORİS TURİZM SEYAHAT AŞ. kurulmuştur.Bunun için kadro oluştururken kalifiyeli turizm sektöründe, deneyimli yetişmiş elemanları tercih edilmiştir.“Hukuksal Haklılık Değil Vicdani Haklılık” en temel ilkemizdir.

        Ülkelerin tanıtımındaki en büyük etkenlerden biri olan turizm sektöründe,iç ve dış pazarda yerimizi alarak hem ülke tanıtımına katkıda bulunmak hem de ticari hayatımızı idame etmek için ilkelerimiz doğrultusunda yola devam etmekteyiz.     

         Turizm,günümüzde profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. İş seyahatlerinizin, tatillerinizin eğlenceli ve başarılı geçmesi acentelerin uzmanlık alanı ve deneyimine bağlıdır.Bunun için tüm hizmetlere tek noktadan ulaşabileceğiniz.DORİS Tur uzmanlaşmış kişilerden oluşan farklı departmanlarıyla seyahatlerinizi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, transfer hizmetleri, uluslararası kongre kayıtları, uluslararası seyahat sigortası taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir. Değişen şartlar ve sektörel trendleri,günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır.Türkiye genelinde online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı sağlayan acentemiz ayrıca (0232) 441 1 441 call center deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını mail-order sistemiyle birebir gerçekleştirebilmektedir. Güvenilir,istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentemiz başarının detaylarda olduğuna inanmış ve deneyimli, profesyonel müşteri ilişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Saygılarımızla…

İletişim Bilgileri :

Google Reklamları

Adres : Şair Eşref Bulvarı Ragıp Şamlı İş Merkezi No:6 Kat:4/403 Çankaya Konak İzmir

il : İzmir - Konak
Telefon : 0 232 482 1 482
Fax : 0 232 441 60 69
Doris Turizm Seyahat Dış Tic. Paz. A.Ş.,  31.05.2008 02:48:55   tarihinde turizm index rehberine eklenmiştir.

Seyahat Acentaları diğer seçenekler için tıklayın

 Ana sayfaYenilerFirma Ekleİletişim  

Otelinizi Ekleyin  |  SeyahatAcentası Ekleyin  |  Seyahat ve Turizm Kampanyaları

  

Ekonomi ve İş Dünyası